Право ЄС Огляди Огляд новин законодавства ЄС

Огляд новин законодавства ЄС

Презентуємо Вашій увазі щомісячний Огляд з питань права ЄС та наближення законодавства. Огляд готується в рамках Проекту «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U) командою проекту та Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

В огляді ми підбиратимемо інформацію беручи до уваги сфери, охоплені Угодою про асоціацію, а також сфери, що можуть стосуватись відносин асоціації України з ЄС загалом.

Основною цільовою групою Огляду є українські експерти, які залучені або цікавляться впровадженням Угоди про асоціацію і відповідним законодавчим процесом, а також, звичайно, усі хто цікавиться розвитком права ЄС та наближенням законодавства.

Сподіваємося, що Огляд буде Вам корисним. Будемо вдячні за відгуки як саме покращити наступні його випуски.

Відгуки можна залишати на фейсбук-сторінці Урядового офісу, а також надсилати за адресою – GOEI@kmu.gov.ua

Також за деякою інформацією, що буде розміщуватись в Огляді, Ви можете слідкувати на спеціальній Twitter-сторінці – https://twitter.com/EUlaw4Ukraine

Огляд розроблений у якості практичного інструменту для державних службовців, які відповідають за правове наближення. Також він стане в нагоді викладачам.

Щомісячний Огляд з питань права ЄС та наближення законодавства: